KONST / Litografier / Färglitografi 13352134
nr 1335 2134
Kerstin Lundberg-Stenman
(1926-2007), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 117/150. Motivet: 57x42cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 juni 2020
kl 19:07:16
100 kr
150 kr
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer
Kerstin Lundberg-Stenman
Läs mer om Kerstin Lundberg-Stenman